III Niedziela Wielkanocy

III Niedziela Wielkanocna

1. W przyszłą Niedzielę taca przeznaczona będzie na budowę kościoła. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na ten cel.
2. Siostry Salezjanki zapraszają o 15.00 na koncert charytatywny na rzecz Haiti.
3. W poniedziałek Odpust Parafialny ku czci Św. Stanisława Biskupa i Męczennika we Wschowie. Msza Św. o godz. 18.00.

4. Nabożeństwa majowe wyjątkowo w tym tygodniu codziennie po Mszy wieczornej.
5. Nabożeństwa Różańcowe o godz. 17.30.
6. Nabożeństwa Majowe w Niedzielę o godz. 17.00.
7. Codziennie w maju zapraszamy na Apele Jasnogórskie od godz.20.30
8. Od 1 maja po Apelu można zabrać na jeden dzień obraz Jezu Ufam Tobie do domu i wraz z całą Rodziną czy też samotnie pomodlić się przy Nim, modlitwą koronki i dziękczynienia i prosić Boga o błogosławione owoce beatyfikacji Jana-Pawła II dla nas, naszej Ojczyzny i całego świata.
9. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania klasy, klasy III Gimnazjum jak również Młodzież starszą pragnącą przyjąć Sakrament Bierzmowania zapraszamy na spotkanie dzisi9aj na Mszę Św. wieczorną i spotkanie po Mszy w kaplicy. Obecność obowiązkowa.
10. Osobę, która zamówiła Mszę Św. Na 1 czerwca wieczorem, prosimy o kontakt w zakrystii.
11. Organizowany jest wyjazd do Gorzowa na Święcenia Kapłańskie. 28 maja w sobotę Koszt 35 zł. Wyjazd o 6.30. Dojdzie do skutku, jeżeli uzbiera się minimum 30 osób.
12. Organizujemy również wyjazd do Lednicy na 4 czerwca. Zapisy w zakrystii
13. Zapisy na Pielgrzymkę piesza do Częstochowy od 3-12 lipca po Mszach Św. Wieczornych. W zakrystii.
14. Zachęcamy do wyjazdu na wakacyjne rekolekcje oazowe, dzieci i młodzieży. Jest to doskonała inwestycja w duchowość naszych dzieci i młodzieży. Zapisy u Ks. Grzegorza.
15. Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni
16. Do nabycia tygodnik "Niedziela" oraz Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
17. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na tacę i przy innej okazji!