IX NIEDZIELA ZWYKŁA ROKU C

Wschowa   2016.05.29.

IX  NIEDZIELA ZWYKŁA ROKU  B

.

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe od 20.30 do 21.00.
  2. Od środy zapraszamy na Nabożeństwa czerwcowe po Mszy Św. wieczornej. Dzisiaj procesja po Mszy wieczornej.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek , I  piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny Chorych w czwartek i piątek od godz. 8.30.
  4. W każdą I środę miesiąca zapraszamy serdecznie na Mszę Św. wieczorną   Małżeństwa, Rodziny, Narzeczonych, Samotnych i Wszystkich chętnych, gdzie modlimy się w intencji Małżeństw i Rodzin.
  5. W piątek Uroczystość Najśw. Serca P.J.Okazja do spowiedzi w piątek od 16.00 do 18.00. Po Mszy wieczornej procesja przy kaplicy. Przez czas Oktawy Bożego Ciała zapraszamy na procesje przy kaplicy. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. W sobotę na Mszę wieczorna i spotkanie po Mszy zapraszamy Rodziców i Chrzestnych, których dzieci przyjmą chrzest w naszej Parafii.
  7. W przyszłą Niedzielę ( 5 czerwca) będziemy przezywali odpust ku czci  Św. Jadwigi Królowej na Mszy o 12.30. Po Mszy procesja przy naszej kaplicy. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych , zapraszamy dzieci do sypania kwiatów, zapraszamy Panów do niesienia obrazu Św. Jadwigi Królowej .
  8. Zapowiedzieli się Pielgrzymi Pielgrzymki Klenickiej w liczbie ok. 100-150- osób, którzy proszą o nocleg w naszym mieście. Chętnych do przyjęcia Pielgrzymów na nocleg z 3 na 4 lipca prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  9. Spotkanie wszystkich chętnych do pomocy przy festynie i osób przygotowujących ołtarze na Boże Ciało  będzie jutro po  Mszy wieczornej na plebanii
  10. Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej
  11. Jest jeszcze 6 miejsc wolnych na pielgrzymkę do Włoch. Zapisy do 10 czerwca
  12. Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.
  13. Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!