XIV NIEDZIELA A DWENTU ROKU C

www.pj.wschowa.net.pl                                                       Wschowa   2015.12.20.

IV NIEDZIELA ADWENTU  C

1. Od poniedziałku do czwartku zapraszamy na Msze Święte Roratnie o Najśw. Maryi Pannie o godz. 6.30.
  2. Taca dzisiejsza  przeznaczona jest na budowę kościoła. Bóg zapłać.
  3. Przeżywamy czas rekolekcji adwentowych do poniedziałku włącznie, nauki  na roratach 6.30.  i o godz. 18.00. Taca zbierana w poniedziałek będzie naszym podziękowaniem dla Księdza Rekolekcjonisty Ks. Przemysława Janickiego, Odpowiedzialnego za dar powołań w naszej  Diecezji.
  4. Spowiedź adwentowa będzie dzisiaj od. godz. 16.00 do 18.00. Zapraszamy wszystkich, Dzieci, Młodzież, Dorosłych. Nie będzie specjalnej spowiedzi dla młodzieży gimnazjalnej. Chorych odwiedzimy w środę od 8.30.
  5. W czwartek Wigilia Bożego Narodzenia. Serdecznie zapraszamy na ostatnie Roraty o 6.30. a wieczorem zapraszamy na Pasterki w kaplicy. Pierwsza Pasterka o 21.00  tu szczególnie zapraszamy Rodziny z małymi dziećmi.  Druga Pasterka o 24.00. W Przyczynie Górnej Pasterka o 22.30. Taca z Pasterki o 21.00 i 22.30  przeznaczona jest na budowę kościoła. Taca z Pasterki o północy przeznaczona będzie Fundusz Ochrony Matki i Dziecka im. Bpa Wilhelma Pluty.
  6. W Boże Narodzenie  Msze święte jak w każdą niedzielę (8.00; 11.00; 12.30; 18.00). W drugi dzień świąt  26.12.  porządek Mszy Niedzielny. Taca przeznaczona na potrzeby K.U.L.
  7. W przyszłą Niedzielę przypada Uroczystość Św. Rodziny z Nazaretu, Święto patronalne Rodzin. Na wszystkich Mszach Św. będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich, dlatego zachęcamy, aby Małżonkowie przyszli razem na Mszę Św. i usiedli razem na Mszy Św.
  8. Wprzyszłą Niedzielę będziemy mogli wesprzeć potrzebujących naszej Parafii symboliczną złotówką.
  9. Bardzo serdecznie dziękujemy Pomocnikom Św. Mikołaja za hojność serca i wsparcie dla potrzebujących. Bóg zapłać.
  10. Dzięki uprzejmości Dyrekcji i Pracowników sklepów POLO i INTERMARCHE mogliśmy  wesprzeć potrzebujące rodziny produktami zakupionymi w tych sklepach. Wszystkim dobrodziejom za okazane serce i wsparcie składamy  serdeczne Bóg zapłać.
  11. Wszystkich objętych opieką Caritas naszej Parafii zapraszamy w poniedziałek na Mszę Św. wieczorną i po odbiór produktów po Mszy.
  12. Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.
  13. Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.
  14. Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!