XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA ROKU B

www.pj.wschowa.net.pl

Wschowa   2015.09.27

XXVI   NIEDZIELA  ZWYKŁA   B

1. Dzisiaj  będziemy mogli wesprzeć potrzebujących symboliczną złotówką.
  2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas I Szkół Średnich będzie dzisiaj  po Mszy wieczornej. Sakrament Bierzmowania udzielony zostanie młodzieży 21 października na Mszy o godz. 18.00.
  3. W poniedziałek 28 września zapraszamy na modlitwę na ulicach miasta Koronką do Bożego Miłosierdzia przy kapliczce   ku czci Jana-Pawła II.  o godz. 15.00.
  4. W czwartek 1 października rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe.

W Poniedziałki i Czwartki –zapraszamy  Dzieci i Młodzież na  godz.

17.00.– w pozostałe dni Dorośli o godz.  17.30.  w Niedziele

nabożeństwo o godz.17.00.

1. W tym tygodniu przypada I Czwartek i Piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od 16.00 do 18.00. Odwiedziny Chorych : Ks. Piotr odwiedzi chorych w piątek a Proboszcz w czwartek  od godz. 8.30.
  2. W I sobotę miesiąca nauki dla Rodziców i Chrzestnych .Zapraszamy na Mszę wieczorną i spotkanie po Mszy w kaplicy.
  3. Uczniów klas trzecich gimnazjum, wraz z Rodzicami zapraszamy w  Niedzielę  4  października  na  Mszę św. o godz. 18.00. Po Mszy spotkanie.
  4. Zapisy dzieci do I komunii w kancelarii parafialnej po Mszy wieczornej  do końca kwietnia 2016 włącznie.
  5. Bardzo serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się w świętowanie festynu i wsparli dzieło budowy. Za tworzenie Wspólnoty za ofiary na budowę , a dzielenie się talentami za upieczone ciasto i Waszą wspaniałą obecność. Bóg zapłać.
  6. W czwartek, piątek i poniedziałek (1, 2 i 5 października) na Placu Kosynierów we Wschowie będzie stał Mammobus z Zielonej Góry.
    Każda Pani, która otrzymała zaproszenie na mammografię proszona jest o zgłoszenie się do badania
  7. Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny,
  8. Są już kalendarze na nowy rok 2016 w cenie 2 i 5 zł.
  9. Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.
  10. Bardzo serdecznie dziękujemy Osobom, które przyszły do pomocy przy porządkowaniu terenu przy kościele, przygotowania i obsługi  festynu za poświęcony czas i siły i za dyspozycyjność. Bóg zapłać.
  11. Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!