XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA ROKU B

www.pj.wschowa.net.pl

Wschowa   2015.09.06

XXIII   NIEDZIELA  ZWYKŁA   B

1. Rozpoczynamy Tydzień Wychowania Chrześcijańskiego. Polecajmy Bożej Opatrzności dzieci i młodzież oraz wszystkich odpowiedzialnych za wychowanie młodego pokolenia.
  2. Jutro Święto Podwyższenia Krzyża Św. Odpust w Szlichtyngowej.
  3. Spotkanie Kręgu Biblijnego na plebanii będzie 21 września i projekcja filmu pt.” Ziemia Maryi”. Zapraszamy wszystkich chętnych po Mszy wieczornej.
  4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas I Szkół Średnich będzie 27 września po Mszy wieczornej.
  5. Uczniów klas drugich gimnazjum, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania, zapraszamy wraz z rodzicami dzisiaj  na Mszę św. o godz. 18.00. Po Mszy spotkanie organizacyjne i zapisy.
  6. Wszystkich objętych opieką Caritas naszej Parafii zapraszamy w środę na Mszę Św. wieczorną i po odbiór produktów żywnościowych po Mszy.
  7. W piątek przypada Święto Stanisława Kostki – Patrona Młodzieży. Serdecznie zapraszamy Młodzież i Dzieci oraz wszystkich chętnych na Mszę wieczorna.
  8. Zapisy dzieci do I komunii w kancelarii parafialnej po Mszy wieczornej  do grudnia włącznie.
  9. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich Parafian i Gości na festyn parafialny 26 września od 14.00, cały dochód z festynu przeznaczamy na budowę kościoła. Będą jak zwykle produkty spożywcze, atrakcje dla dzieci, okazja do pochwalenia się swoimi talentami czy to wokalnymi czy innymi  na scenie. Wszystkich chętnych do pomocy przy festynie parafialnym zapraszamy we wtorek o 20.00 na spotkanie na plebanii.
  10. Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny,
  11. Są już kalendarze na nowy rok 2016 w cenie 2 i 5 zł.
  12. Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.
  13. Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!