XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA ROKU B

www.pj.wschowa.net.pl

Wschowa   2015.09.06

XXIII   NIEDZIELA  ZWYKŁA   B

1. Dzisiaj I Niedziela miesiąca. Nabożeństwo Różańcowe i zmiana tajemnic o godz. 17.00.
  2. W poniedziałek po Mszy wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego na plebanii.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas I Szkół Średnich będzie dzisiaj   6 września po Mszy wieczornej.
  4. Uczniów klas drugich gimnazjum, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania, zapraszamy wraz z rodzicami w niedziele 13 września na Mszę św. o godz. 18.00. Po Mszy spotkanie organizacyjne i zapisy.
  5. Zapisy dzieci do I komunii w kancelarii parafialnej do grudnia włącznie.
  6. We wtorek przypada Święto Narodzenia N.M.P. Odpust w Siedlnicy.
  7. Wyjątkowo kancelaria parafialna będzie czynna w środę zamiast we wtorek.
  8.  Wszystkich ministrantów, lektorów oraz chłopców, którzy by chcieli zostać ministrantami, zapraszamy na spotkania w soboty o godz.10.00.
  9. Wszystkich śpiewających w Scholi oraz chętnych do śpiewania w parafii  dzieci i młodzież, zapraszamy w soboty na godz. 11.00 do salki przy Gimnazjum nr 2 we Wschowie. .
  10. Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny,
  11. Są już kalendarze na nowy rok 2016 w cenie 2 i 5 zł.
  12. Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.
  13. Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!