XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA ROKU B

Wschowa   2015.08.02

XVIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA

1. Uprzejmie informujemy że na czas wakacji nie ma Mszy o godz. 7.00 w tygodniu i 12.30. i 18. 00 w Niedziele . Będzie Msza o godz. 20.00 w Niedzielę. Nie będzie adoracji w czwartki.
  2. Dzisiaj I Niedziela miesiąca Nabożeństwo Różańcowe i zmiana tajemnic o godz. 17.00.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od 17.00.
  4. We wtorek nabożeństwo do Św. Jadwigi Królowej i ucałowanie relikwii.
  5. Taca w przyszłą Niedzielę przeznaczona jest na K.U.L.
  6. Proboszcz odwiedzi Chorych we wrześniu.
  7. Dzisiaj  można uzyskać odpust zupełny (tzw. Porcjunkuli) za nawiedzenie własnego kościoła, przyjęcie Komunii Św. odmówienie modlitwy w intencjach Ojca Św.
  8. Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej zaprasza do udziału w corocznej akcji pod hasłem Z uśmiechem do szkoły, organizowanej w celu przygotowania wyprawek szkolnych dla najbardziej potrzebujących dzieci z całej naszej diecezji. Kosz na przybory szkolne umieszczony jest w przedsionku naszej kaplicy. Zbiórka do końca sierpnia.
  9. Planowana jest  Pielgrzymka do Rzymu na otwarcie Roku Świętego od 6 do 10.grudnia 2015, organizowana przez Parafię Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie.  Koszt 1500 zł. Szczegóły na plakatach.
  10. Planowana jest jeszcze w tym roku  zbiórka elektrozłomu na cele misyjne. Termin i szczegóły zostaną podane później.
  11. Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, Drogi Misyjne   Zachęcamy do czytania prasy katolickiej
  12. Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.
  13. Za wszelkie ofiary składane na tace, do puszek, na budowę czy też przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!