NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ B

www.pj.wschowa.net.pl

Wschowa   2015.05.31

NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ

1. Dzisiaj ofiary zbierane do puszki przeznaczone będą na kwiaty  do ołtarzy na Boże Ciało. Prosimy też o przynoszenie płatków kwiatów do sypania dla Dzieci na Boże Ciało.
  2. Wszystkich objętych opieką CARITAS naszej Parafii zapraszamy w poniedziałek na Mszę wieczorną i odbiór produktów żywnościowych po Mszy wieczornej.
  3. W Boże Ciało 4 czerwca, po Mszy o godz. 11.00 wyruszymy w procesji do  4 ołtarzy. Po procesji będzie jeszcze Msza  Św. ok. 12.30.
  4. Zachęcamy Dzieci Pierwszokomunijne dziewczynki  i chłopców do udziału w procesji. Dziewczynki do sypania kwiatów podczas procesji Bożego Ciała oraz chłopców  do dzwonienia dzwonkami. Spotkanie organizacyjne dla chętnych dzieci we wtorek o godz.17.00.
  5. Zbiórka ministrantów przed uroczystością Bożego Ciała w środę o godz. 16.30. Obecność obowiązkowa.
  6. W tym tygodniu przypada I wtorek, środa, czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od 16.00 do 18.00.
  7. Ks. Łukasz odwiedzi chorych w najbliższy piątek od godz. 8.30, Proboszcz odwiedzi Chorych w sobotę od 8.30.
  8. Młodzież klas trzecich zapraszamy na rozmowę  6 czerwca w sobotę od godz. 12.00 w kancelarii.
  9.  Wyjazd na Ogólnopolskie Spotkanie Młodzieży nad Lednicą w najbliższą sobotę o godz. 4.30.
  10.  Ofiary  do puszek w przyszłą Niedzielę będą przeznaczone na świątynię Opatrzności Bożej.
  11.  Odpust parafialny ku czci Św. Jadwigi Królowej będziemy przeżywali w Niedziele  7 czerwca na Mszy o 12.30. Zapraszamy serdecznie wszystkich a szczególnie Dzieci Pierwszokomunijne w świątecznych strojach. Prosimy Grupy Parafialne o przygotowanie i niesienie figur i obrazów Świętych. Festyn przeniesiony jest na wrzesień.
  12.  Parafia organizuje Pielgrzymkę do Włoch w 2016 roku od 26 czerwca  do 7 lipca. Koszt 2950 zł + 150 euro. Zapisy w księgarni Św. Antoniego. Program w gablotach i na stronie internetowej.
  13. Planowana jest  Pielgrzymka do Rzymu na otwarcie Roku Świętego 0d 6 do 10. 12. 2015, organizowana przez Parafię Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie.  Koszt 1500 zł. Szczegóły na plakatach.
  14. Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, Drogi Misyjne   Zachęcamy do czytania prasy katolickiej
  15. Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.
  16. Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!