VII NIEDZIELA WIELKANOCNA ROKU B

Wschowa   2015.05.17.

VII  NIEDZIELA  WIELKANOCNA

1. Przez cały maj zapraszamy na nabożeństwa majowe podczas Apeli o 20.30.
  2. Taca dzisiejsza   przeznaczona na budowę kościoła. Bóg zapłać.
  3. Taca w przyszłą Niedziele na Światowe Dni Młodzieży.
  4. W przyszłą sobotę 23 maja rozpoczyna się w naszej Parafii Kurs Przedmałżeński. Nauki od 19.30 do 20.30. Zapraszamy serdecznie.
  5. W przyszłą Niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  6. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym działająca przy Klasztorze OO. Franciszkanów zaprasza na czuwanie modlitewne w sobotę 23 maja od 21.00 zakończone Eucharystią o 23.00.
  7. W środę Msza Św. wieczorna ku czci św. O. Pio. po Mszy nabożeństwo z ucałowaniem relikwii.
  8. Młodzież klas drugich Gimnazjum zapraszamy na spotkanie w przyszłą Niedzielę do kaplicy po Mszy wieczornej.
  9. Zachęcamy młodzież do wyjazdu na Ogólnopolskie spotkanie młodzieży nad Lednicą w dniu 6 czerwca br. Koszt 55 zł. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Łukasza. Plan rekolekcji Rodzinnych umieszczony w przedsionku.
  10. Planowany na czerwiec Festyn Parafialny będzie we wrześniu 19 września na pożegnanie lata.
  11. Parafia organizuje Pielgrzymkę do Włoch w 2016 roku od 26 czerwca  do 7 lipca. Koszt 2950 zł + 150 euro. Zapisy w księgarni Św. Antoniego. Program w gablotach i na stronie internetowej.
  12. Planowana jest  Pielgrzymka do Rzymu na otwarcie Roku Świętego 0d 6 do 10. 12. 2015, organizowana przez Parafię Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie.  Koszt 1500 zł. Szczegóły na plakatach.
  13. Organizowana jest pielgrzymka do Włoch na spotkanie z Całunem Turyńskim i Św. Janem Bosko od 15 do 19 czerwca 2015. przez Parafię w Zaborze. Szczegóły na plakatach.
  14. Komitet Pamięci Polaków przybyłych z Kresów Wschodnich zaprasza na spotkanie przy pomniku Kresowian dnia 20  maja (środa) o godz. 10.00.
  15. Starostwo Powiatowe we Wschowie zaprasza na wykład na temat możliwości adopcji dziecka. Szczegóły na plakatach.
  16. Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, Drogi Misyjne   Zachęcamy do czytania prasy katolickiej
  17. Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.
  18. Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!