V NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK B

www.pj.wschowa.net.pl

Wschowa   2015.05.03.

V  NIEDZIELA  WIELKANOCNA

1. Przez cały maj zapraszamy na nabożeństwa majowe podczas Apeli o 20.30.Dzisiaj zmiana tajemnic i nabożeństwo Różańcowe o 17.00.
  2. W poniedziałki po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego na plebani.
  3. Kongregacja ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów zezwoliła, by w Polsce w Litanii do Najświętszej Maryi Panny, zwanej Litanią Loretańską, mogło być dodane wezwanie: „Matko Miłosierdzia”. Będzie ono umiejscowione po wezwaniu:          „Matko Łaski Bożej”.
  4. Uprzejmie przypominamy że Uroczystość I Komunii Św. w naszej Wspólnocie będziemy przeżywali 10 maja na Mszy o godz. 10.00. Osoby nie spokrewnione z Rodzinami Dzieci Pierwszokomunijnych prosimy o wybranie Mszy o innej godzinie .
  5. Próby dla dzieci komunijnych w tym tygodniu: we wtorek i czwartek o godz. 16.15. Obecność obowiązkowa.
  6. Sprzątanie kaplicy przed I Komunią Świętą we wtorek o godz. 18.30. Zapraszamy rodziców dzieci komunijnych.
  7. Nabożeństwo z odnowieniem przyrzeczeń Chrztu Świętego oraz spowiedź dla dzieci komunijnych, ich rodziców i rodzin odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 16.30
  8. W środę o 16.00 zapraszamy na próbę dzieci klas trzecich przed rocznicą I komunie, która będziemy przezywali w Niedzielę 17 maja o godz.12.30
  9. W środę zapraszamy na Msze wieczorna Małżeństwa i wszystkich chętnych na Mszę wieczorną z błogosławieństwem dla Małżeństw.
  10. W piątek 8 maja przypada Uroczystość Św. Stanisława Bpa i M. Odpust w kościele Farnym o godz. 18.00.
  11. Zachęcamy młodzież do wyjazdu na Ogólnopolskie spotkanie młodzieży nad Lednicą w dniu 6 czerwca br. Koszt 55 zł. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Łukasza.
  12. Wydział duszpasterstwa dzieci i młodzieży naszej diecezji organizuje wiele oaz dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą u ks. Łukasza. Organizowane są również Oazy dla całych Rodzin.
  13. Pielgrzymka ministrantów do Paradyża w najbliższą sobotę. Wyjazd o godz. 8.30 spod kaplicy.
  14.   Ks. Łukasz odwiedzi chorych we wtorek, 5 maja od godz. 8.30
  15. Parafia organizuje Pielgrzymkę do Włoch w 2016 roku od 26 czerwca  do 7 lipca. Koszt 2950 + 150 euro. Zapisy w księgarni Św. Antoniego. Program w gablotach i na stronie internetowej.
  16. Chór POLONEZ  ogłasza nabór dla wszystkich chętnych. Szczegóły na plakatach.
  17. Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, Drogi Misyjne   Zachęcamy do czytania prasy katolickiej
  18. Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.
  19. Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!