IV NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK B

www.pj.wschowa.net.pl

Wschowa   2015.04.26.

IV  NIEDZIELA  WIELKANOCNA

1. Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o powołania.
  2. Dzisiaj po Mszy możemy wesprzeć potrzebujących symboliczną złotówką.
  3. W środę na Mszę św. wieczorną zapraszamy Margaretki i grupy modlące się o powołania. Po Mszy spotkanie na plebani.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek. Okazja do spowiedzi będzie w piątek od 17.00 - 18.00. Odwiedziny Chorych w piątek od 8.30 –Proboszcz , Ks. Łukasz swoich chorych odwiedzi wyjątkowo we wtorek 5 maja od godz. 8.30
  5. Uprzejmie przypominamy że Uroczystość I Komunii Św. w naszej Wspólnocie będziemy przeżywali 10 maja na Mszy o godz. 10.00. Osoby nie spokrewnione z Rodzinami Dzieci Pierwszokomunijnych prosimy o wybranie Mszy o innej godzinie .
  6. Próby dla dzieci komunijnych w tym tygodniu: w poniedziałek i środę o godz. 16.15. Obecność obowiązkowa.
  7. W piątek 1 maja rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Nabożeństwa Majowe będą   podczas Apeli wieczornych o  20.30.
  8. W Przyczynie Górnej nabożeństwa Majowe o godz. 19.00. W Niedzielę i środę przed Mszą Św.
  9. W piątek 1 maja nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Korzystając Z dyspensy módlmy się w intencjach Papieża.
  10. W sobotę 2 maja Uroczystość N.M.P. Królowej Polski. Msze Św.  o godz. 7.00.  i  9.00.
  11. Spotkanie kandydatów do bierzmowania klas II dzisiaj   o godz. 17.00.
  12. Spotkanie kandydatów do bierzmowania klas III dzisiaj po Mszy Świętej wieczornej.
  13. Zachęcamy młodzież do wyjazdu na Ogólnopolskie spotkanie młodzieży nad Lednicą w dniu 6 czerwca br. Koszt 55 zł. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Łukasza.
  14. Wydział duszpasterstwa dzieci i młodzieży naszej diecezji organizuje wiele oaz dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą u ks. Łukasza. Organizowane są również Oazy dla całych Rodzin.
  15. parafia organizuje Pielgrzymkę do Włoch w 2016 roku od 26 czerwca  do 7 lipca. Koszt 295. + 150 euro. Zapisy w księgarni Św. Antoniego. Program w gablotach i na stronie internetowej.
  16. Zachęcamy do darmowych badań mammograficznych  8 maja na Pl. Kosynierów. Szczegóły na plakatach.
  17. Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej
  18. Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.
  19. Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!