III NIEDZIELA WIELKANOCNA ROKU B

www.pj.wschowa.net.pl

Wschowa   2015.04.19.

III  NIEDZIELA  WIELKANOCNA

1. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na budowę kościoła. Bóg zapłać.
  2. Rozpoczyna się Tydzień Biblijny. W poniedziałek zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego po Mszy   wieczornej.
  3. W poniedziałek 20 kwietnia na Mszę wieczorną zapraszamy grupę  Św.

O Pio, po Mszy nabożeństwo do Św. O. Pio  z ucałowaniem relikwii.

1. W przyszłą Niedzielę zapraszamy na Odpust ku czci Św. Jerzego w Przyczynie Górnej. Msza odpustowa o godz. 14.00.
  2. W czwartek Uroczystość w. Wojciecha Bpa i M.  Patrona Polski.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania klas II w przyszłą Niedzielę  o godz. 17.00.
  4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania klas III w przyszłą Niedzielę po Mszy Świętej wieczornej.
  5. Spotkanie chętnych do pomocy przy festynie parafialnym w środę po Mszy na plebani.
  6. Zachęcamy młodzież do wyjazdu na Ogólnopolskie spotkanie młodzieży nad Lednicą w dniu 6 czerwca br. Koszt 55 zł. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Łukasza.
  7. Wydział duszpasterstwa dzieci i młodzieży naszej diecezji organizuje wiele oaz dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą u ks. Łukasza. Organizowane są również Oazy dla całych Rodzin.
  8. Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej
  9. Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.
  10. Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!