III NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK A

www.pj.wschowa.net.pl

Wschowa   2014.05.04.

III NIEDZIELA    WIELKANOCNA

1. Dzisiaj I Niedziela miesiąca . Nabożeństwo Różańcowe i zmiana tajemnic o godz. 17.00.
  2. W tym roku Nabożeństwa Majowe będą   podczas Apeli wieczornych o  20.30.
  3. W Przyczynie Górnej nabożeństwa Majowe o godz. 19.00. W Niedzielę i środę przed Mszą Św.
  4. W poniedziałki po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego na plebani.
  5. We wtorek zapraszamy na Msze Św. wieczorną i nabożeństwo do Św. Jadwigi Królowej Sodalicję Św. Jadwigi królowej.
  6. W każda I środę miesiąca zapraszamy na Mszę wieczorną wszystkich chętnych,  żyjących  w związkach małżeńskich. Zapraszamy Ich  czy to razem czy osobno by modlić się za siebie nawzajem.
  7. Ks. Łukasz w  Niedzielę 4 maja od 14.00.
  8. Uprzejmie informujemy, że I komunia w naszej Parafii jest zawsze w 2 Niedzielę maja. Osoby nie związane z Rodzinami Dzieci pierwszokomunijnych zachęcamy do wybrania innej godziny Mszy Św.   Rocznica I Komunii będzie  w 3 Niedzielę maja 18 maja  o godz. 12.30.
  9. Uroczystość przyjęcia Sakramentu Bierzmowania  będzie w naszej Parafii 16.06. 2014 o godz. 18.00.)poniedziałek)
  10. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum dzisiaj po Mszy Wieczornej w kaplicy. Obecność wszystkich obowiązkowa.
  11. Organizujemy pielgrzymkę rowerową do Sanktuarium Matki Bożej Jutrzenki Nadziei w sobotę 17 maja. Trasa wynosi 40 km. Po drodze zwiedzanie głogowskiej kolegiaty i Domu „Uzdrowienie chorych” prowadzonego przez Cichych Pracowników Krzyża. Transport rowerów w drodze powrotnej będzie zapewniony. Koszt 30 zł. Zapisy do 10 maja w zakrystii lub bezpośrednio u ks. Łukasza.
  12. Zachęcamy młodzież do wyjazdu na Ogólnopolskie Spotkanie młodych nad Lednicą w dniu 7 czerwca.  Koszt 45 zł. Zapisy w zakrystii.
  13. Zapraszamy na badania mammograficzne od 5-7 maja na Placu Kosynierów. Szczegóły na plakacie.
  14. Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej
  15. Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.
  16. Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!