III Niedziela Zwykła Rok C

www.pj.wschowa.net.pl

Wschowa   2013.01.27.

III NIEDZIELA ZWYKŁA  ROK  C

1. Dzisiaj będziemy mogli wesprzeć potrzebujących symboliczną złotówką. Ostatnio zebraliśmy 625 zł. Bóg zapłać.
  2. Odbył się już XII Przegląd Kolęd i Pastorałek w Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie. Dyrekcji i Pracownikom Centrum Kultury jak również Panu Burmistrzowi za pomoc w organizacji całego przeglądu składamy serdecznie podziękowania. Przegląd został zorganizowany przez naszą Parafię. Serdecznie dziękujemy Księdzu Łukaszowi i Młodzieży za przygotowanie i przeprowadzenie Przeglądu Kolęd i Pastorałek. Bóg zapłać.
  3. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
  4. W sobotę 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego – błogosławieństwo świec na Mszy wieczornej. Dzień Życia Konsekrowanego. Zbiórka na potrzeby zakonów Kontemplacyjnych. W sobotę po Mszy wieczornej nauki dla Rodziców i Chrzestnych, których dzieci przyjmą chrzest w naszej parafii.
  5. Uczniów klas trzecich Gimnazjum zapraszamy serdecznie w przyszłą Niedzielę na Mszę Św. wieczorna i na spotkanie po Mszy w kaplicy.
  6. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 16. do 18.00. Odwiedziny Chorych w piątek  :Proboszcz od godz. 8.30 Ks. Łukasz od 11.00.
  7. W każdy czwartek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu. W czasie kolędy adoracja rozpocznie się bezpośrednio po Mszy Św. i kończy się ok. 20.00.
  8. Kancelaria Parafialna w czasie kolędy czynna w soboty od 9.00 do 10.00 w dni powszednie po umówieniu telefonicznym. Najlepiej dzwonić po 21.00.
  9.  Dziękujemy serdecznie za sprzątnie naszej świątyni. Bóg zapłać.
  10. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na tacę na budowę  i przy innej okazji.
  11.  Porządek  Wizyty Duszpasterskiej zwanej Kolędą podany jest w gablotach. Kolęda uzupełniająca będzie  w przyszłą Niedzielę . Zgłoszenia w zakrystii do czwartku     włącznie.