Dzieło Budowy

BUDUJEMY KOŚCIÓŁ
Bank Zachodni WBK S.A
Codziennie modlimy się za wszystkich,
którzy wspierają dzieło budowy.

Porządek Mszy świętych

w Parafii

Św. Jadwigi Królowej:

Kaplica

ul. Zacisze 3, Wschowa:

w niedziele o godz.:

800,1100,1230 i 1800

w dni powszednie o godz:

700 i1800

Kościół filialny

pw. Św. Jerzego

w Przyczynie Górnej:

w niedziele o godz. 930

w środy o godz. 1700.

TV

Wschowa, dn. 17.01.2010 r.

II NIEDZIELA ZWYKŁA W ROKU LITURGICZNYM

1. Rozpoczynamy w naszej wspólnocie parafialnej tzw. kolędę. Ze względu na pandemię w tym roku w zmienionej formule. Spotkania kolędowe odbywać się będą w kościele. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 18.00.

W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców:

- poniedziałek: ul. Nowe Ogrody, Wolsztyńska, Nowy Rynek
- wtorek: ul. Sosnowa, Jagodowa, Malinowa, Leszczynowa, Klonowa, Modrzewiowa, Bukowa, Akacjowa i Leśna
- środa: ul. Czereśniowa
- czwartek: ul. Orzechowa, Jabłoniowa, Morelowa, Wiśniowa
- piątek: ul. 31. stycznia, Kamienna

2. Jutro rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3. Kancelaria parafialna będzie czynna we wtorek, po spotkaniu kolędowym – po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

4. Na czas spotkań kolędowych czwartkowe adoracje Najświętszego Sakramentu są zawieszone.

5. W czwartek obchodzimy Dzień Babci, a w piątek Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w modlitwie, niech żyjącym Pan Bóg błogosławi, a zmarłych przyjmie do radości nieba.

6. W piątek przypada 35. rocznica śmierci Sługi Bożego Biskupa Wilhelma Pluty. Modlimy się o jego rychłą beatyfikację.

7. W przyszłą niedzielę – III niedzielę zwykłą – Kościół Powszechny będzie celebrował po raz drugi Niedzielę Słowa Bożego.

8. Przyszła niedziela w Polsce będzie „Dniem solidarności z Chorwacją”.

9. Dziękujemy za modlitwę, prace, ofiary i wszelką życzliwość – Bóg zapłać! Szczególnie dziękujemy za posprzątanie kościoła i za wszystkie ofiary składane na tacę, na budowę kościoła czy przy innej okazji!

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: tygodników Niedziela i Gość Niedzielny, które można nabyć przy wyjściu z kościoła.

11. W związku ze stanem epidemii, w naszym kościele parafialnym może przebywać 55 osób, a w Przyczynie Górnej 15 osób. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w kościele i zachowaniu dystansu społecznego.

12. Życzymy dobrej niedzieli w gronie rodzinnym i dobrego tygodnia – Szczęść Boże!